Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu

Jak zamówić kuriera?

NALEŻY SKONTAKTOWAĆ SIE Z BIUREM OBSŁUGI KLIENTA TELEFONICZNIE LUB ZA POMOCĄ FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO ZAMIESZCZONEGO NA NASZEJ STRONIE. DANE DOTYCZĄCE PRZESYŁKI MOŻNA PRZESŁAĆ PRZEZ SMS-WIADOMOŚĆ TEKSTOWĄ.

Czy kurier może oderać/dostarczyć paczki w godzinach wieczornych lub przed moim wyjściem do pracy?

SKŁADAJĄC ZAMÓWIENIE NALEŻY ZAZNACZYĆ W JAKICH GODZINACH, DNIU KURIER MOŻE ODEBRAĆ/DOSTARCZYĆ PACZKĘ-PRZESYŁKĘ. DZIEŃ PRZED PRZYBYCIEM KURIERA BIURO OBSŁUGI KLIENTA POTWIERDZA PRZYJAZD NASZEGO PRACOWNIKA.

W jaki sposób mogę śledzić losy przesyłki?

KURIER ZOSTAWI DOWÓD-POKWITOWANIE MIEDZYNARODOWEGO LISTY PRZEWOZOWEGO NA KTÓRYM WPISANY JEST NUMER PRZESYŁKI.  WYSTARCZY KLIKNAĆ GDZIE KURIER, WPISAĆ NUMER LISTU PRZEWOZOWEGO I NACISNAĆ NAPIS: SPRAWDŻ.

Ile dni będzie trwało dostarczenie paczki?

ZAMÓWIENIA REALIZOWANE SA OD 3 DO 8 DNI ROBOCZYCH OD DATY WYJAZDU Z IRLANDII, POLSKI LUB INNEGO PAŃSTWA NA TRASIE PRZEJAZDU.

Jak zapłacić za przesyłkę?

PRZY NADANIU PRZESYŁKI Z POLSKI OPŁATA POBIERANA JEST PRZY DOSTARCZENIU W IRLANDII LUB INNYM PAŃSTWIE PO TRASIE PRZEJAZDU. NA ŻYCZENIE KLIENTA MOŻE BYĆ POBRANA W POLSCE. PRZY NADANIU PRZESYŁKI W IRLANDII LUB INNYM PAŃSTWIE PO TRASIE PRZEJAZDU OPŁATA POBIERANA JEST PRZY NADANIU PRZESYŁKI. 

Jaka walutą mogę zapłacić za transport przesyłki?

AKCEPTUJEMY: EURO, FUNTY GBR, ZLOTÓWKI I PRZELEW BANKOWY.

Czy jest możliwy transport samochodów i łodzi?

W NASZEJ OFERCIE NIE JEST DOSTĘPNA USŁUGA DOTYCZĄCA TRANSPORTU SAMOCHODÓW I ŁODZI.

Czy mogę wysłać pieska lub kotka?

W NASZEJ OFERCIE DOSTĘPNA JEST USŁUGA DOTYCZĄCA TRANSPORTU ZWIERZĄT.

Czy mogę uczestniczyć w transporcie mojego zwierzaka?

W NASZEJ OFERCIE DOSTĘPNA JEST USŁUGA PRZEWOZU ZWIERZĄT WRAZ Z OPIEKUNEM.

Czy mogę wysłać: sprzęt sportowy (siłownia, wędka, kajak), akwarium, meble, dywan itp.?

W NASZEJ OFERCIE DOSTĘPNA JEST USŁUGA PRZEWOZU PRZESYŁEK NIETYPOWYCH. W CELU UZYSKANIA SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI PROSIMY O KONTAKT Z BIUREM OBSŁUGI KLIENTA.

Czy moja przeprowadzka: meble, rzeczy osobiste, motocykl, quad, rower moga zostac odebrane i zmagazynowane do czasu przygotowania nowego mieszkania/domu?

DYSPONUJEMY ZAPLECZEM MAGAZYNOWYM. PRZEPROWADZKĘ MOŻEMY ODEBRAĆ I PRZECHOWAĆ DO CZASU SYGNAŁU KLIENTA O PRZYWOZIE POD WSKAZANY ADRES. SZCZEGÓŁY DZIAŁ: MAGAZYNOWANIE I PRZEPROWADZKI.