Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu

Przeprowadzki

Wszyscy , którzy choć raz się przeprowadzali wiedzą, że to prawdziwa życiowa rewolucja - wszystko się gubi, tłucze, psuje, a te podrapane ściany, drzwi to już totalny koszmar.

W celu uniknięcia podobnych problemów, aby nie zniszczyć mebli, nie stracić zdrowia i nerwów lepiej zwrócić się do nas - profesjonalnej firmy kurierskiej o specjalizacji w dziedzinie przeprowadzek. 

Nasz pracownik przyjedzie do Państwa, obejrzy mieszkanie, wyceni i doradzi jak bez zbędnych problemów zorganizować przeprowadzkę.

Nie będziecie Państwo musieli sie martwić i patrzeć na zegarek. Wszystko odbędzie się sprawnie, szybko i bezstresowo.

Jakość i poziom wykonywanych przez nas usług daje naszym Klientom poczucie komfortu i gwarancję, że przeprowadzka Ich mieszkania/domu będzie wykonana przez kulturalny i profesjonalny personel naszej firmy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, przed każdą przeprowadzką dostarczamy materiały potrzebne do pakowania: kartony, koce, folie itp., a jeżeli sobie Państwo tego życzą, to nasi pracownicy sami spakują wyposażenie Waszego domu lub mieszkania.

 
Cennik przeprowadzek patrz na promocja WINTER 2024